Музику Омара Набера можна найкраще охарактеризувати як мелодійний поп або поп-рок з сильним акцентом на вокал. Він представляє Словенію на Євробаченні-2017 з піснею "On My Way" (укр. - "Я вже йду").

Почав займатися музикою Омар у 16 років. Він грає на електрогітарі, бас-гітарі і фортепіано, а також розробляє постановки до своїх музичних проектів. У 2004 році він виграв національне телевізійне шоу талантів в Словенії. Ця перемога дала йому можливість потрапити до словенського національного відбору на Євробачення. Омар став переможцем знову і представляв свою країну на пісенному конкурсі у Києві в 2005 році. Тоді його авторська пісня називалася "Stop" (укр. - "Зупинись"). Пізніше артист знову брав участь в національному відборі на Євробачення у 2009, 2011 та 2014 роках. Цього року він спробував знову і йому вдалося перемогти з піснею "On My Way" (укр. - "Я вже йду"), яку він написав сам.

Співак поділяє свій час між Любляною та Лондоном, де він напрацьовує робочі контакти, виконуючи різні сценічні номери. Він навіть отримав ліцензію на співи у проекті Busking Scheme у лондонському метро! Омар має намір зосередити свої зусилля як на збереженні аудиторії своїх відданих слухачів, так і прагне виступати в нових місцях, щоб його музика ставала ще більш відомою.

 

Що цікаво знати про Омара

Три основні аспекти твого виступу?

Моя пісня дуже інтимна. Я в ній напряму звертаюся до людей, і думаю, що вони відчують, що слова пісні їм також близькі. Я зберігав цю пісню протягом десяти років для такого особливого випадку.

Три цікаві факти про тебе?

Мій тато походить з Йорданії, чим я дуже пишаюся.

Я завжди знав, що стану співаком, ще з тих пір, коли мені було 2 чи 3 роки.

За кваліфікацією я зубний технік, і рік працював за фахом (до того, як мене покликала музика).

Є ритуал перед виходом на сцену?

Мені потрібно хвилин десять побути насамоті перед тим, як піднятися на сцену. Якщо не бачу місця, де нікого немає, я можу використати для усамітнення і туалет!

Чому для тебе важливе Євробачення?

Я брав участь в ньому раніше, це найбільший музичний фестиваль у світі, і він зробив мене тим, хто я є сьогодні… І тому я буду знову тут виступати.