Переможець конкурсу Melodifestivalen 2017 Робін Бенгтссон відомий як співак і автор пісень. Він представляє Швецію на Євробаченні-2017 з піснею "I Can’t Go On" (укр. - "Я більше не можу!").

Робін захоплюється музикою, подорожами, автомобілями, мотоциклами та своєю сім’єю. Коли йому було 13 років, він почав грати на гітарі, а до цього багато років - на трубі. У 2008 році, коли йому виповнилося 17, взяв участь у шоу Swedish Idol і вразив суддів своїм душевним і зрілим голосом. Вони всі погодилися, що хлопець - незвичайна особистість, та є щось дуже особливе в його голосі. Відтоді Робін багато гастролював зі своїм гуртом, писав музику та випустив кілька синглів. У 2016 році Робін досягнув величезного успіху, здобувши нагороду Constellation Prize на фестивалі Melodifestivalen, і зайнявши 5-те місце. Його пісні розійшлися більш ніж двомільонним тиражем та транслювалися по всій країні. У цьому році він брав участь і переміг в шведському національному відборі з піснею "I Can’t Go On". Тепер Робін сповнений рішучості виграти на Євробаченні!

 

Що цікаво знати про Робіна Бенгтссона

Три основні аспекти виступу?

Це чудова пісня, класне вбрання сцени та досвідчені автори пісень: один із них в минулому переможець конкурсу Melodifestivalen у номінації "Кращий виконавець", а два інших - переможці того ж самого конкурсу у номінації "Кращий автор тексту".

Три цікаві факти про тебе?

- Я колишній мотокрос-райдер.

- Я батько.

- Я люблю займатися активними видами спорту.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Нічого особливого, я все готую заздалегідь, тому для мене головне - зосередитися!

Чому для тебе важливе Євробачення?

Я дивлюся його з дитинства, і взяти участь в ньому завжди було моєю мрією. Також буде дуже круто зустріти людей з усієї Європи в одному місці!