Натан Трент - співак та автор пісень в жанрах поп і r’n’b. Він пише тексти, музику та працює над аранжуванням. А тепер ще й представляє Австрію на Євробаченні-2017 з піснею "Running On Air".

Співак і композитор Натан Tрeнт народився в Інсбруці, його мати італійка, а батько - австрійець, тому виховувався він у двомовному середовищі. Коли Натану було три роки, він почав займатися уроками гри на скрипці і фортепіано. Також у дитинстві він виступав в різних постановках державного театру в Інсбруці. Натан брав участь в талант-шоу Німеччини та Австрії до його переїзду до Відня. У Відні він навчався в університеті музики та мистецтв, який закінчив з відзнакою. Натан почав писати свої власні пісні коли йому було одинадцять. Він є автором пісні "Running On Air, з якою виступатиме на Євробаченні цього року. Шукачі талантів з ORF (австрійського телерадіомовлення) знайшли Натана Трента завдяки його дебютній пісні "Like It Is". Після чого вони запросили його презентувати демо-запис пісня для Євробачення, після чого відразу запропонували йому представляти Австрію цього року.

 

Що цікаво знати про Натана

Три основні аспекти виступу?

Пісня, з якою я виступатиму, написана мною та Бернхардом Пензиасом (Bernhard Penzias), і я дійсно сильно емоційно проникся нею. У ній йдеться про надію, віру в себе і про те, як досягти своєї мети, приймаючи як хороші, так і погані моменти у житті. Своєю піснею я представляю Австрію, але текст до неї і частково вона сама були записані у Лос-Анджелесі.

Три цікаві факти про тебе?

Я пишу музику ще змалку. Я виріс, спілкуючись двома мовами - італійською та німецькою. Я можу їсти суші хоч кожен день!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я займаюся йогою хвилин за тридцять до того, як іду виступати, щоб заспокоїти себе. Моя вокальна розминка досить нетипова для співака, і ще я зазвичай випиваю дві пляшки води перед виходом на сцену.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Перш за все, я розглядаю його як подію, яка щороку об’єднує Європу, дозволяє нам взяти участь у цьому святі музики, і в той самий час - обмінятися культурами своїх країн. Я люблю Євробачення, тому що воно надає людям надію і поширює позитивний настрій. Я дуже щасливий, що беру участь в цьогорічному  конкурсі!