Гурт Naviband - це Артем Лук’яненко і Kсенія Жук. Вони представлятимуть Білорусь на Євробаченні-2017 з піснею "Story Of My Life" (укр. - "Історія мого життя"). Про них розповідають, що Ксенія - швидка як куля, тоді як Артем - спокійний та поміркований.

Артему 24 роки, він журналіст, професійний гітарист та піаніст. Ксенії 25 років, вона вокалістка гурту. Гурт Naviband виступає з 2013 року, а в 2014-му вони отримали свою першу нагороду на білоруському національному музичному конкурсі за сингл "Абдымі мяне" (укр. - "Обійми мене"). Їхня пісня була номінована на звання кращої пісні року білоруською мовою. Naviband записали три студійні альбоми і багато гастролювали Центральною та Східною Європою. В 2016 році вони виконували офіційний гімн білоруської національної збірної з футболу - "Вперед Білокрила". Гурт Naviband виграв право представляти Білорусь в 2017 році на Євробаченні за результатами національного відбору. Їхня пісня вперше виконуватиметься на пісенному конкурсі білоруською мовою.

 

Що цікаво знати про гурт Naviband

Три основні аспекти виступу?

Це перший раз, коли пісня на Євробаченні виконуватиметься білоруською мовою. Цього року нашій нації виповнюється 800 років. Для нас це дуже важливо і тому ми хочемо поділитися історією нашої країни, нашої культури і традиціями через нашу пісню. Адже білоруське місто Полоцьк є географічним центром Європи.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми самі як талісмани один для одного.

Чому для вас важливе Євробачення?

Ми молоді музиканти, нашій команді тільки три роки. Ми співаємо рідною мовою. Все, чого ми хочемо від цих трьох хвилин на сцені під час виступу, це поділитися нашою рідною мовою з Європою.