Жак Худек - одна з найбільших поп-зірок Хорватії, і виконавець, здобувший чимало музичних перемог. Пісня, з якою він виступить на Євробаченні у 2017 році, називається "My Friend" (укр. - "Мій друже").

Народився співак у Загребі, столиці Хорватії. Він вважається провідним артистом молодшого покоління хорватських вокалістів. Жак розпочав свою кар’єру в 2000 році. За останні 16 років його неповторні виступи, створені в різноманітних музичних жанрах, заворожували глядачів будь-якого віку. Хітами стали такі його пісні, як "Stotinama Godina", "Zauvijek Tvoj" і "Srećom Imam Tebe". Багата дискографія Жака нараховує 13 альбомів, що здобули срібний (5 разів), золотий, платиновий і алмазний сертифікати (його альбоми вийшли тиражем 250 тис, 500 тис, 1 млн та 10 млн екземплярів відповідно). Він також є наставником на конкурсі Голос Хорватії. Бездоганний спів, сміливі виступи і оригінальність виконання відокремлюють Жака від звичайних поп-виконавців і слугують прикладом для інших.

 

Що цікаво знати про Жака

Три основні аспекти виступу?

"My Friend" - це гімн, ода життю. Ця пісня спонукає нас жити щодня на повну, а також надихає нас бути тими, ким ми маємо бути. Вона нагадує нам про те, що треба поважати один одного і наші відмінності. Давайте просто будемо друзями, незважаючи на расу, національність, вік, віросповідання, сексуальну орієнтацію, соціальний статус або походження. Пісня "My Friend" - це поп-оперний кросовер-дует у виконанні лише одного вокаліста, це дві пісні в одному. Два голоси, дві мови, два характери - дві аблютно різні особистості існують і співпрацюють у одній людині, створюючи чудову музику і шануючи це розмаїття.

Три цікаві факти про тебе?

Своє життя я повністю присвячую музиці. Просто не уявляю життя без неї. Я вірний музиці завжди - у добрі і в погані часи. Моя мрія - щоб мій голос лікував людей. Я вірю, що це мій Богом даний дар, і, коли я співаю, я сподіваюся доторкнутися до душі моїх слухачів. Я кремезний хлопець, але вважаю, що маю ще більше серце! Я чесний, справжній і завжди намагаюся бути якомога кращим.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Перед тим, як вийти на сцену, я розігріваю голос, намагаюся не розмовляти багато, п’ю трохи води та кажу маленьку молитву.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення - мрія усього мого життя, всі в Хорватії це знають. Я був фанатом конкурсу з дитячих років, і я дуже вдячний за можливість тут нарешті виступити. Я дуже щасливий.