Аня виграла Dansk Melodi Grand Prix, датський національний відбір на Євробачення, і представлятиме Данію в Києві з піснею "Where I Am" ("Там де я"). Aня посіла друге місце в Melodi Grand Prix минулого року, але повернулася до конкурсу знову, щоб здійснити мрію свого дитинства і взяти учать в Євробаченні. Співачці 21 рік, вона народилася і виросла в Австралії, хоч її батьки родом із Данії, де мешкає і більшість її родичів. У 2014 році Аня виграла третій сезон шоу Голос Австралії.

 

Що цікаво знати про Аню

Три основні аспекти виступу?

У мене сильний голос, потужна пісня, автентичний та реалістичний виступ. Я відчуваю велику різницю між піснею, що написана кимось іншим, та піснею, що створена самим виконавцем. Тому я теж брала участь у створенні пісні "Where I Am"!

Три цікаві факти про тебе?

Я виграла конкурс Голос Австралії, і хоча виросла, слухаючи, як батьки спілкуються датською мовою, сама нею розмовляю тільки протягом десяти місяців. Я обожнюю тварин, у мене навіть колись була змія в якості домашньої тваринки! Я співаю з дитинства, відео з моїми співами з різних років викладені на YouTube.

Є ритуал перед виходом на сцену?

У мене є такий невеличкий ритуал, коли я дихаю глибоко, дивлюся на небо, знаходжу тихе місце і кажу собі, що все буде добре. Кажу - розважайся, але прикладай максимум зусиль, а головне - розкажи свою історію виступом.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення дуже важливе для мене, я мріяла про виступ на цьому конкурсі з 11 років. А ще я завжди сумувала за Данією і хотіла знайти глибший зв’язок з моєю другою батьківщиною. Тому, представляючи Данію, я відчуваю, що вже багато чого досягла. У моєму серці так багато любові тому, що я відчуваю, що Данія прийняла мене. Я хочу щоб вони мною пишалися, хочу показати Європі, що ми всі споріднені незалежно від нашого походження. Також це величезне досягнення для мене, як автора, представити пісню на конкурс та поділитися своєю історією. Євробачення особливе, бо воно нас усіх єднає.