Валентина Монетта – це джазова співачка, яка народилася в Сан-Марино. Вона гарно знайома прихильникам Євробачення, адже представляла свою країну на пісенному конкурсі в 2012, 2013 та 2014 році. Валентина любить співати наживо з різними музикантами Європи, щоб просувати свою музику. Вона вже виступала зі своїм гуртом Myfunky Valentine та співпрацювала з джаз-бендом Live Tropical Fish.

Джимі Вілсон – співак та композитор, який народився в Детройті, Мічиган. Він приїхав до Європи, уже як зірка мюзикла Майкла Джексона "Sisterella", а в 2010-му зіграв президента Обаму в мюзиклі "Hope". Піком своєї кар’єри Джимі вважає співпрацю з легендарним продюсером Ральфон Сієглом та Валентиною Монеттою на Євробачення-2017 з піснею "Spirit of the night". Девіз Джимі : "Життя – це подорож. Насолоджуйся дорогою!". Також, Джимі скоро випустить свій сольний альбом "So Damn Beautiful".

 

Що цікаво знати про Валентину Монетту та Джимі Вілсона

Три основні аспекти виступу?

Валентина: Пісня абсолютно відрізняється від тих, з якими я виходила на сцену Євробачення раніше. Зокрема я співатиму не одна, а з іншим артистом, а це вже інший підхід та відповідальність.

Джимі: Це є міжнародний дует - Сан-Марино та Америка. Це неймовірна енергетика та, звичайно, весела пісня!

Три цікаві факти про вас?

Валентина: Я не бачу кольори, але все відчуваю. І відчуваю біль світу та красу навколо. Я відчуваю всю енергетику, що навколо мене.

Джимі: Мій голос, я дуже ціную дружбу та маю натура мандрівника.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Валентина: Я думаю про те, наскільки я щаслива, та віддаю все це на сцені від чистого серця.

Джимі: Я не маю жодних ритуалів перед виходом на сцену. Лише якісь розминки для голосу, а також концентруюся на гарному виступі, на думці про те, що глядачі від мене чекають та хочуть побачити.

Чому для вас важливе Євробачення?

Валентина: Це один з найбільших шансів показати мій талант, насолоджуючись музикою, людьми та професійною атмосферою.

Джимі: Євробачення для мене важливе, як для співака, щоб зібрати мільйону аудиторію завдяки одному виступу! Також Євробачення - конкурс про розмаїття, яке дуже потребує розуміння.