Ілінка з Алексом перемогли на румунському національному відборі на Євробачення-2017, тому саме вони і представлять свою країну з піснею "Yodel It!"

Ілінка народилася в сім’ї музикантів, тому вже з 7 років почала займатися музикою. Дівчина виступала на румунських фестивалях і з’ягодом почали з’являтися результати. Вже у 14 років вона взяла участь у X-Factor у складі гурту з чотирьох дівчат. У 16 Ілінка брала участь у румунському Голосі, де дійшла до півфіналу. Алекс Флореа почав співати з 16 років, коли Mihai Florea, який представляв країну на Євробаченні у 2006, відправив його до музичної школи, а згодом і на фестивалі. У 2014 Алекс брав участь у X Factor зі своїм братом, а також мав успіх на румунському Голосі в 2015. Зараз Алекс навчається на магістра на факультеті мистецтв.

 

Що цікаво знати про Ілінку та Алекса

Три основні аспекти вашого виступу?

Ми сповнені енергією, хорошою енергією. Ми любимо співати та нести посмішки людям. Нам подобається, що наша пісня дуже різноманітна: ми поєднали рок з репом та йодлем. Цим хочемо показати, що любимо музику, всю музику.

Три цікаві факти про вас?

Я (Ілінка) єдина артистка у Румунії, яка співає йодлем. І я це роблю з самого дитинства. Алекс дуже різносторонній, і я дуже люблю його голос. Ще я вмію співати оперу, а Алекс – актор.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми намагаємося розказувати одне одному смішні історії, щоб налаштуватися на хороший настрій. Тому що ми взагалі веселі люди.

Чому для вас важливе Євробачення?

Ми дуже пишаємося, що наша країна обрала саме нас представниками на такому престижному конкурсі.