Потужний дует на Євробаченні цього року — Лаура та Койт Тооме, естонські поп-королі, які після 10-річної перерви знову повернулися на пісенний конкурс! Приєднуйтесь до них у подорожі до "Верони" ("Verona"). Саме таку назву пісні вони обрали для виконання на Євробаченні в Києві.

Музичний дует походить з Естонії, де його утворили найкращий естонський співак та найпопулярніша на радіо співачка, щоб разом зробити незабутній виступ! Ця пара ще підлітками представляла Естонію на Євробаченні у 2005 та 1998 роках. Зараз вони нарешті знову повернулися. Обидва виконавці працювали дуже наполегливо, щоб здобути сценічного успіху. Лаура зараз займає місце голови естонської джазової спілки, а Койт досягнув висот у музичному театрі. На сучасний погляд на Ромео і Джульєтту, відображений у пісні "Verona", автора тексту надихнула поїздка до цього міста. Він працював успішно зі співаком та співачкою раніше, але це вперше, коли амбітний дует об’єднався для такого масштабного проекту. Незважаючи на успіхи, здобуті у сольних виступах, Койт і Лаура чудово працюють у команді, та добре розуміються між собою. Результатом цієї захопливої співпраці стане грандіозна драма на сцені Євробачення-2017.

 

Що цікаво знати про Койта Тооме та Лауру

- Обидва співаки представляли Естонію на Євробаченні раніше. Койт представляв Естонію у Бірмінгемі в 1998 році з піснею "Mere Lapsed", Лаура - в 2005 році у Києві у складі дівочого гурту Suntribe з піснею "Let’s Get Loud".

- Їхнє об’єднання в дует для виступу на пісенному конкурсі в Києві стало несподіванкою для естонської публіки і навіть для самих виконавців.

- Койт і Лаура - дуже різносторонні. Койт - активний виконавець музичного театру і поп-сцени, а Лаура захоплюється джазом, вільною імпровізацією та техностилем.

Три цікаві факти про вас?

- Улюблена "мова" Лаури — це "Häiking", вона її сама вигадала. Її улюблені ласощі в неділю вранці - млинці за бабусиним рецептом.

- Окрім того, що Койт є співаком і продюсером, він виступав у музичному театрі впродовж 17 років, грав головні ролі в п’єсах The Phantom Of The Opera, West Side Story, Les Miserables та у багатьох інших. У віці трьох років він почав грати на піаніно.

Є ритуал перед виходом на сцену?

-  Перед виступом Койт має звичку кумедно ходити по кімнаті.

-  Лаура розігріває голос, імпровізуючи з нотами, що завжди викликає у Койта сміх.

Чому для вас важливе Євробачення?

І Лаура, і Койт вже давно мріяли повернутись на Євробачення. Після 10 років очікування вони нарешті знайшли свою пісню і команду. Про це розповідає історія пісні "Verona", там йдеться: "зберігайте ваші спогади, щоб колись пережити їх знову". Віддавайтеся життю всім серцем, докладайте всіх зусиль для досягнення задуманого та бережіть все, що маєте.