Яна Бурческа представлятиме КЮР Македонію на Євробаченні-2017 з піснею "Dance Alone" (укр. - "Танець на самоті").

Яна прославилася у 2011 році, коли виступила на першому і єдиному сезоні шоу Macedonian Idol (укр. - Кумир Македоніі). Загалом, починаючи з 2011 року, Яна брала участь у більш ніж 60 різноманітних проектах, проведених на підтримку людей, що перебувають у важких життевих обставинах. У тому ж році вона стала послом ЮНІСЕФ, де займалася розвитком проекту "Школа без насильства". Яна дебютувала на фестивалі Skopje Fest - македонському відборі на Євробачення - у 2012 році з піснею "Bi bila tvoja" (укр. - "Була би твоєю"). Вона привернула увагу аудиторії своїм вокалом та вишуканим і чутливим стилем виконання. Яна брала участь у відборі також у 2013 і 2015 роках, однак тоді її пісні не були обрані у фінал. Коли Яна виборола право представити свою країну на пісенному конкурсі в Києві, вона сказала: "Моє серце тьохнуло, коли мені повідомили про цю гарну новину, і я досі радію й посміхаюся".

 

Що цікаво знати про Яну

Три основні аспекти твого виступу?

Може нам краще запитати у моїх глядачів?

Три цікаві факти про тебе?

Я віджималася на тротуарі з Бетменом на Бруклінському мосту в Нью-Йорку. Я співаю реп краще, ніж ви можете уявити, і я можуть вільно вимовити німецьке слово Aufmerksamkeitsdefizitmedikamentenbeipackzettel!

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я усе ще працюю над цим! (Сміється)

Чому для тебе важливе Євробачення?

Воно дає можливість показати багатьом людям, що Європа поєднує різні культури, і поділяє схожі цінності. Доказ тому - кількість глядачів цього конкурсу, які доводять, що музика об’єднує людей. Євробачення об’єднує нас в ті часи, коли єдність нам найбільш необхідна. Якщо усе це не робить конкурс особливим і важливим, то що ж тоді може зробити?