Віруючий, боєць, співак, мрійник, батько і Самурай - це безліч граней особистості Джосі Папая, який представляє Угорщину в 2017 році на Євробаченні.

Музика віддавна відіграє важливу роль в сім’ї Джосі Папая, його батько був керівником великого циганського оркестру. Тож не дивно, що у віці чотирьох років Джосi вибрав той же самий шлях - з тих пір, як він уперше взяв до рук гітару, він вже більше не відкладає цей інструмент. Джосі Папай міг би стати професійним спортсменом, він змалечку грав в баскетбол, але в кінці кінців він вирішив йти за мрією і став музикантом. Походячи з бідної сім’ї, він працював з усіх сил, щоб отримати визнання в різних шоу талантів.Прорив в музичній кар"єрі прийшов до Джосі в 2005 році, коли він випустив свій перший альбом та його сингл зайняв перші місця у багатьох музичних чартах. Нещодавно Джосі Папай змінив свій музичний стиль, створивши унікальне поєднання справжньої циганської та сучасної поп-музики. Глядачі зможуть оцінити його захоплюючий музичний стиль під час виступу на 62 пісенному конкурсі з піснею Origo.

Що ви повинні знати про Джосі Папая

Які три найбільш цікаві аспекти твого виступу?

По-перше, чесність. По-друге, пісня резюмує все моє життя, все в Origo на сто відсотків про мене. По-третє, ця пісня є сумішшю стилів, це сучасна музика - електронні ритми зустрічаються з угорським і циганським стилем, це незвичайно тонко збалансована комбінація.

Які три найбільш вражаючі факти про тебе?

Я дуже пишаюся тим, що чесна людина. Хоча мені деколи і було важко, я боровся, щоб залишатися вірним своїм принципам. Я дуже емоційний, а також сповнений любові до краю. Це тому, що  я отримав багато любові від своїх батьків, це дуже важливо для мене - я не зміг би писати хороші пісні без внутрішнього відчуття  миру та рівноваги, тому  я назавжди в боргу перед  батькам за таке їх ставлення. Я сподіваюся передати таку ж глибоку любов і своїм дітям.

Чи є у тебе (щасливий) ритуал перед виходом на сцену?

Однозначно є! Я відчуваю себе дуже близьким до Бога, і він близький до мене. Тому я не можу вийти на сцену, не проказав молитву. Я насправді відчуваю присутність Бога, коли він там зі мною на сцені, це дуже незвичайне відчуття - коли я там, я бачу все абсолютно чітко, наче в кадрі все уповільнюється.

Чому Євробачення важливе для тебе?

Я люблю Угорщину і унікальну угорську музику. Я перший з циган, хто з гордістю представляє Угорщину на Євробаченні, і я вдячний, що так багато людей підтримують мене.