Брендан Мюррей народився в Туамі, що у графстві Голуей на заході Ірландії. Він походить із сім’ї музикантів і представлятиме Ірландію в 2017 році на Євробаченні з піснею "Dying To Try" (укр. - "Дуже хочу спробувати"). Із 17 років він виступає у складі успішного хлопчачого гурту Hometown. Їхній перший сингл "Where I Belong" (укр. - "Там, де моє місце") було визнано тим дебютним синглом та синглом ірландських виконавців, який продавався найшвидше серед усіх інших у 2014 році, а також національним хітом в Ірландіїї. Другий сингл гурту - "Cry For Help" (укр. - "Зву на поміч") був випущений в березні 2015 року і також став хітом. Гурт Hometown багато гастролював у Велій Британії та Ірландії, виступав разом з Olly Murs, McBusted і The Vamps.

Що цікаво знати про Брендана Мюррея

Три цікаві факти про виступ?

Моя пісня про кохання, про спробу полюбити. Ви зробите що завгодно, аби ваше кохання було взаємним. Пісня починається повільно, потім емоції зростають, трапляється вибух і все піднімається у повітря. Пісня була написана шведським автором Йоргеном Елофссоном (Jorgen Elofsson). Він був співавтором пісні "Stronger" ("What Doesn’t Kill You"), яку виконувала Келлі Кларксон (Kelly Clarkson), і яка була номінована на звання пісні року на Grammy Awards в 2013-му.

Три цікаві факти про тебе?

Я родом із музичної сім’ї, я виріс, заробляючи гроші співом на вулицях Голуея на заході Ірландії, а ще приймав участь у місцевих конкурсах талантів. Я навчився грати на гітарі у 13 років, пізніше почав займатися вокалом. Коли мені виповнилося 16, я покинув школу, щоб займатися музичною кар’єрою. Саме тоді я приєднався до ірландської групи Hоmetown, утвореної Луїсом Волшем, суддею з Х-Фактора. У Ірландії ми випустили два хітові сингли та альбом.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Насправді - ні. Перед виходом я просто переконуюся, що добре розігрів голос вокальними вправами, та п’ю багато теплих напоїв із медом.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Євробачення важливє для мене тому, що це дивовижна можливість з’явитися на телебаченні, а також я дуже радий, і для мене велика честь представляти мою країну. Сподіваюся, що народ Ірландії буде мною пишатися.