Після двох виступів на Євробаченні в якості бек-вокаліста - в 2015 році у Відні, та минулого року у Стокголмі - час настав для IMRI взяти ініціативу. Втретє має пощастити? ІМRІ співає на івриті, англійською та іспанською, він грає на гітарі та піаніно, та почувається сповненим життя!

ІMRI 25 років, він народився і виріс недалеко від Тель-Авіва, переміг у телевізійному пісенному конкурсі Rising Star цього року і здобув квиток на Євробачення-2017, де представлятиме Ізраїль. З дитинства ІМRI виступав у десятках концертів по всьому світу. Він опанував акторську майстерність та озвучував івритом ролі в мультсеріалі. ІМRI зараз навчається на другому курсі бакалаврату, де вивчає візуальні коммунікації.

 

Що цікаво знати про ІМRІ

Три основні аспекти виступу?

- Мій номер - це поп - танцювальна пісня, до якої я привніс трохи етнічності, щоб представити свою країну.

- Пісня розповідає про мій шлях до успіху, мої пошуки себе і те, як ніколи не здаватися.

- Моя пісня дуже відрізняється від інших конкурсних пісень, вона запалить на сцені вогонь!

Три цікаві факти про тебе?

- Я думаю, це дуже круто, що мені ще не виповнилося 26, а я вже двічі брав участь у Євробаченні як бек-вокаліст, а тепер - як основний співак.

- Окрім співу, я також вивчав акторську майстерність та озвучував івритом різні ролі в мультсеріалі.

- У два роки я вже знав напам’ять слова пісні "We Are The Champions" і, здається, співав її перед родиною і друзями за кожної зручної нагоди.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Я завжди приділяю трохи часу вправам для дихання перед початком виступу. Але, мабуть, на конкурсі робитиму те, що робив перед попередніми двома виступами на Євробаченні - ми колективом ставали у коло, трималися за руки і співали одну з пісень, якою Ізраїль представляли в минулих роках.

Чому для тебе важливе Євробачення?

Ще відтоді, як я був маленький, я мріяв співати на великій сцені перед мільйонами людей. Ви можете тільки уявити собі, яка честь для мене виступати на Євробаченні та представляти свою країну! Як виконавець, я вважаю, що виступ на цьому конкурсі - важливий крок для моєї кар’єри, що дозволить зрости професійно і скоро розпочати випускати мої власні пісні.