Проста дівчина вдень та гламурна діва вночі, яка має пристрасть до музики і життя, унікальний голос та шалену енергетику. Ось хто така Клаудія Феніелло, представниця Мальти в 2017 році на Євробаченні.

Кар’єра Клаудії складаєтся зі злетів і падінь. Маючи італійське походження (її батько - з Італії та матір з - Мальти), вона полюбила музику ще у дитинстві. У 2005 році вона виграла шоу нових талантів і відтоді вона ніколи вже не озиралася назад. Через рік вона взяла участь у конкурсі Malta Song For Europe (Мальта - пісня для Європи), національному відборі від Мальти на Євробачення. Після цього і розпочалася її музична подорож, де вона познайомилася з багатьма талановитими людьми з шоу-бізнесу. Незабаром вона почала писати власну музику і сформувала свою власну групу, випустивши багато різних успішних синглів. У 2012 році вона була близька до того, щоб представляти Мальту на Євробаченні, однак тільки у 2017 році вона, нарешті, стала переможницею національного відбору та її мрія виступити на великій сцені Євробачення збулася.

 

Варто знати про Клаудію

Назви три найбільш цікаві аспекти твого виступу?

- Глибокі емоції.

- Велика пристрасть.

- Визначена вишуканість.

Назви три найбільш вражаючі факти про тебе?

- Я працюю помічником з навчання - це означає, що я працюю з дітьми, які мають інтелектуальні, фізичні або поведінкові труднощі.

- Коли я була підлітком, я багато років страждала від булімії, і тепер я ходжу до шкіл, молодіжних центрів та лікарень та розказую про цю хворобу.

- Я обожнюю подорожувати та захоплююся історією. Я, напевне, була єгиптянкою у минулому житті!

Чи є у тебе (щасливий) ритуал перед виходом на сцену?

Я не вірю в талісмани або у якісь конкретні ритуали, однак кажу невеличку молитву перед виступом та нагадую собі про той шлях, що я пройшла, щоб стати собою. Така самомотивація.

Чому Євробачення важливе для тебе?

Сцена Євробачення перетворилася на щось настільки велике, що виступити тут стало дуже важливим для кожного виконавця. Я виросла, спостерігаючи за Євробаченням, мій брат двічі представляв Мальту на конкурсі, а мені знадобилося дев’ять років, щоб потрапити сюди. Тож ви можете зрозуміти, що тут я вже думаю не тільки про кар’єру, а бажання виступати тут у мене йде від самого серця.