ЙОВСТ (JOWST або Joakim With Steen) представлятиме Норвегію в 2017 році на Євробаченні, разом з вокалістом Олександром Уолманном.

Joakim With Steen у скороченому вигляді складає сценічне ім’я JOWST. Коли Йоакіму було 15 років, він зацікавився панк-роком та почав писати пісні. Після закінчення школи музичних продюсерів, де він ще й працював викладачем, Йоакім почав працювати звукорежисером та продюсером. Проект "Making A Hit" (Створення хіта) став його першою художньою розробкою. У закритій групі на Facebook ЙОВСТ дозволив своїм друзям коментувати весь процес написання та постановки пісні "Grab the Moment". Вокал у пісні "Grab The Moment" належить Олександру Волманну. Він з музичної сім’ї та почав виявиляти інтерес до музики ще змалку. У 2012 році він взяв участь в норвезькому конкурсі Голос (The Voice), де він дійшов до фіналу. Він підтримує працю відомих норвезьких митців, таких як, наприклад, Сіверт Хоем і Сондре Лерч. Його голосом озвучено мультфільм Ріо 2 (голос Роберто). Він готує нові музичні релізи, а також працює з іншими норвезькими виконавцями. Але зараз він зосередив усю увагу на конкурсі Євробачення.

Що треба знати про JOWST

Три основні аспекти виступу?

  • Моя динамічна маска;
  • Лірика і меседж пісні;
  • Гарне поєднання багатьох жанрів у сучасну суміш.

Три цікаві факти про вас?

  • Олександр був фіналістом в норвезькому конкурсі Голос у 2012 році;
  • Ми виграли наш національний відбір на Євробачення-2017;
  • Ми вважалися найбільшими невдахами, що взяли участь в національному відборі.

Є ритуал перед виходом на сцену?

Ми обидва багато рухаємося. JOWST п’є багато кави, а Олександр завжди співає пісню Еда Ширана.

Чому для вас важливе Євробачення?

Для мене воно важливе тому, що люди отримують можливість слухати і використовувати мою музику для чогось хорошого. Це чудова нагода поділитися музикою, виступаючи перед усіма глядачами Євробачення.