Данія та Італія обрали своїх представників на Євробачення-2018

Данія та Італія обрали своїх представників на Євробачення-2018

За результатами проведення данського Національного відбору «Dansk Melodi Grand Prix» переможцем став співак Rasmussen (Jonas Flodager Rasmussen) із піснею «Higher Ground», яку написали Ніклас Арн (Niclas Arn) та Карл Єврень (Karl Eurén). Співак відомий як актор багатьох данських мюзиклів. Також Rasmussen викладає виконавче мистецтво в рідному місті – Віборзі.

Що ж до Італії, то в день фіналу музичного фестивалю Сан-Ремо переможцем було обрано дует – Ермал Мета та Фабріціо Моро (Ermal Meta & Fabrizio Moro). На Євробаченні в Лісабоні вони заспівають пісню «Non mi avete fatto niente».

Ермал Мета починав як співак та композитор. Він є володарем 6-ти платинових та 4-ох золотих дисків. Минулого року на фестивалі Сан-Ремо співак увійшов у топ-3 виконавців.

Фабріціо Моро, під час навчання в Інституті імені Роберто Росселліні в Римі, вчився грати на гітарі та піаніно. Згодом почав писати та аранжувати пісні. Зараз створює композиції для багатьох виконавців.

Нагадуємо, що італійці обирали представника за результатами голосування глядачів, експертного журі та журі з представників преси.