Є перші три фіналісти нацвідбору на Євробачення-2018

Є перші три фіналісти нацвідбору на Євробачення-2018

За підсумками першого півфіналу нацвідбору на Євробачення-2018 фіналістами стали: VILNA, LAUD і The Erised. Саме їм та їхнім конкурсним пісням глядачі та судді віддали найбільшу кількість балів під час прямого ефіру, що відбувся 10 лютого.

За право представляти Україну на Євробаченні-2018 у першому півфіналі також боролися такі артисти, як:

CONSTANTINE з піснею "Місто"
Сергій Бабкін з піснею "Крізь твої очі"
KAZKA з піснею "Дива"
The Вйо з піснею "Нґа-нґа"
KOZAK SYSTEM з піснею "Mamai"
Pur:Pur з піснею "Fire"


А вже за тиждень ще дев’ятеро українських артистів вийдуть на сцену національного відбору, щоб представити свої пісні для Євробачення. Це буде другий півфінал і це будуть: INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, Mountain Breeze, ILLARIA та DILEMMA.

Під час першого півфіналу нацвідбору для всіх глядачів виступали також запрошені гості. Свою конкурсну пісню "Lie to Me" виконав представник Чехії на цьогорічному Євробаченні Міколас Йозеф.
А також на сцену українського нацвідбору повернувся гурт O.Torvald. У виконанні колективу прозвучала композиція "Ліхтарі" із нового альбому "Бісайди".

Нагадаємо, що нацвідбір на Євробачення-2018 офіційний мовник UA: ПЕРШИЙ проводить спільно з телеканалом СТБ. Два півфінали заплановані на 10 й 17 лютого. Фінал, коли Україна обере артиста, який поїде представляти країну на Євробаченні у Лісабон, відбудеться 24 лютого.