Дитяче Євробачення-2018 пройде в столиці Білорусі Мінську

Дитяче Євробачення-2018 пройде в столиці Білорусі Мінську

 

Фінал Дитячого Євробачення-2018 пройде 25 листопада в Мінську на «Мінськ-Арені». Логотип цьогорічного конкурсу представляє собою висхідну зірку, виконану у вигляді перевернутих вертикально звукових хвиль у стилістиці білоруського національного орнаменту. Гасло – «#LightUp», що в перекладі українською означає «Запалюй!».

Дитяче Євробачення-2018 пройде в спортивному комплексі «Мінськ-Арена», який вже приймав дитячий пісенний конкурс у 2010 році і відповідає всім вимогам організації та зйомок телевізійного проекту.

Ось так пройшов конкурс у 2010 році:

Незабаром символіка Дитячого Євробачення-2018 з’явиться на сувенірах, прикрасить транспорт і білборди в столиці Білорусі. На основі логотипу розроблятиметься дизайн сцени, макет головного концертного майданчика, дизайн усіх супутніх приміщень, де будуть знаходитися делегації, волонтери та прес-центр.

Проживатимуть учасники в п’ятизірковому готельному комплексі «Президент-Готель», а червона доріжка урочистого відкриття конкурсу з’явиться у виставковому центрі «БелЕкспо».

Ще минулого жовтня було визначено, що Дитяче Євробачення-2018 буде організовано білоруською національною телекомпанією BTRC.

«Ми раді співпрацювати з BTRC цього року, і ми маємо повну впевненість, що в листопаді вони проведуть чудове шоу. Це буде 16-те Дитяче Євробачення. Для дітей цьогорічний конкурс стане чудовою нагодою показати свої музичні таланти», – зазначив голова прямоефірних подій Європейської мовної спілки Йон Ола Санд.

Білорусь на Дитячому Євробаченні

Білорусь бере участь у міжнародному дитячому конкурсі з моменту його заснування (з 2003 року) та є однією з найуспішніших країн-учасниць – двічі виграла і вийшла у п’ятірку не менше дев’яти разів.

Нагадаємо, минулорічне Дитяче Євробачення проходило в столиці Грузії Тбілісі, де перемогла представниця Росії Поліна Богусевич із піснею «Крила». Виконавиця набрала 188 балів. У свою чергу представниця України Анастасія Багінська з піснею «Не зупиняй» посіла сьоме місце.

 

/Леонід Поліщук