Плейлист від редакції: українське етно

Плейлист від редакції: українське етно

 

Для втілення ідей та мрій необхідна енергія. А найбільше її надає музика, особливо якщо це сучасні етнічні мелодії.

Пропонуємо послухати декілька пісень, які є справжніми джерелами чистої енергії.

ILLARIA – ще під час навчання в Київському інституті імені Р. М. Глієра співачка усвідомила своє тяжіння до українського фольклору, який згодом втілила в музиці. Сьогодні серед здобутків виконавиці 5 студійних альбомів, участь у музичних фестивалях («Гогольfest», «Червона Рута» та інші), а також виступ на нацвідборах на Євробачення в 2017 та 2018 роках.

ДахаБраха – реліз дебютного альбому «На добраніч» відбувся в 2006 році. А назва гурту сформована з двох староукраїнських слів «давати» й «брати». До здобутків ДахаБраха належать виступи на численних фестивалях як в Україні, так і за кордоном, та  6 студійних альбомів. Також деякі композиції гурту стали саундтреками до серіалів, кінострічок та рекламних роликів.

Panivalkova – жіноче тріо характеризують стиль власної музики як «чуттєвий мінімалізм». Колектив сформувався в 2013 році, за рік потому відбулася презентація дебютного однойменного EP. Panivalkova співали на майданчиках багатьох фестивалів, серед яких «Файне місто», «Гогольfest», «Одеський міжнародний кінофестиваль», «Koktebel Jazz Festival» та інші. Також тріо брало участь у нацвідборі на Євробачення-2017, але до фіналу їм пройти не вдалось.
 

 

/Катерина Дещенко