VILNA

VILNA з піснею "Forest Song" боротиметься за право представляти Україну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

VILNA – новий український музичний проект, заснований у 2018 році.

Продюсер VILNA Денис Ямбор (студія Bambrafone in ZvukoCeh) довго планував цей проект, і коли Ірина Василенко прийшла до його студії, щоб реалізувати власну музичну ідею, спрацював принцип синергії. Так у майбутнього проекту з’явився вокал і автор текстів. Згодом до VILNA долучилися саундпродюсер Юрій Водолажський (Wodo), відомий за роботою із Brunettes Shoot Blondes та Артемом Півоваровим, а також молодий музикант і саундпродюсер Нікіта Рева (Nick Aver).

Головна ідея конкурсної композиції (FOREST SONG), з якою команда вирішила розпочати свій творчий шлях – це свобода і незалежність, як невід’ємна потреба людини й особистості. Тому назва проекту (VILNA) з’явилася не випадково.

"Свобода – це відчуття єднання зі світом. Саме таке її розуміння ми вкладаємо в назву VILNA. Найгостріше її відчуваєш за містом, опиняючись сам на сам із природою під величезним небом, дихаючи на повні груди, а вся метушня залишається далеко позаду, і ти відчуваєш, що в цьому світі є щось більше – Всесвіт, і ти – його частина", – розповіла VILNA.


VILNA is a new musical project launched in 2018.

Denys Yambor, producer of the project, had an idea of such a project for a long time and got a chance to make it happen when he met the lead singer Iryna Vasylenko. Later the team involved also a sound producer Yurii Vodolazhskyi and a musician Nikita Reva.

The name VILNA (Free) is no accident. The main idea of the composition Forest Song written by the team to start their creative journey at the national selection for the Eurovision Song Contest is to establish freedom and independence as a basic need of an individual and personality.