Mountain Breeze

Mountain Breeze з піснею "I See You" боротиметься за право представляти Україну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

Mountain Breeze – поп-рок гурт з Полтави, заснований в 2014 році.

Учасниками колективу є Олександр Біляк (вокал, гітара), його рідний брат Ілля (барабани, перкусія) і бас-гітарист Михайло Малий.

Музиканти почали з виконання кавер-версій відомих пісень, які вони поширювали переважно в мережі Інтернет.

Популярність Mountain Breeze здобули завдяки участі в телевізійному проекті "Х-фактор 7", який хлопці залишили за крок до суперфіналу. Одним з найбільш знакових виступів у прямих ефірах став номер "Catch You" в дуеті з британською співачкою Sophie Ellis-Bextor.

Після участі в шоу Mountain Breeze не зупинилися. Спершу відіграли концертний тур, а після того мали безліч виступів на найбільших фестивальних майданчиках України: Atlas Weekend, Схід-Рок, Woodstock Ukraine і RazomFest.

Незабаром хлопці презентували два сольних треки Running Low і WWWT (What’s Wrong With That), створених у співпраці зі шведськими музикантами Chris Wahle і Andreas Öhrn. Тоді ж колектив анонсував вихід першого студійного альбому.

Кожна пісня Mountain Breeze – окрема життєва історія: про щоденний вибір, помилки, унікальність кожного із нас і, звичайно ж, про кохання. А об’єднує це все потужна позитивна енергія і фірмове свіже звучання.

Як кажуть самі музиканти, головний посил їхньої творчості – надихати, нести світло і добро, транслюючи емоції словами й музикою.