The Erised

The Erised з піснею "Heroes" боротиметься за право представляти Україну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

The Erised – англомовний гурт, який працює в стилі Futurepop. Гурт став першим в Україні, чия кар’єра розпочалася завдяки співпраці з британським лейблом Med School.

У лютому 2015 на лейблі вийшов їх дебютний EP – "Desire". До платівки увійшло 4 трека, серед яких майбутні хіти: "It’s Over" та "Pray". Останній в серпні 2016 досягнув позначки у мільйон прослуховувань на Spotify.

У червні 2015 року The Erised вперше виступили для київської аудиторії. І за цей рік досягли багато чого (співпрацювали з Enter Shikari і Jamala, виступили на відкритті фестивалю "Crazzzy Days" і на першій в історії вечірці Hospitality Ukraine).

Музика The Erised звучить на "BBC Radio", про них схвально відгукуються "MTV Iggy" і "Q Magazine". У своїх рев’ю британські медіа порівнюють команду з Jessie Ware, FKA Twigs і Submotion Orchestra.

У день виходу першого лонгплею "Room 414" (спільно з Wonderland Magazine) The Erised представляють live-відео композицій "Spring", "Autumn", "Pray", "Room 414" і "Liar".

В Україні презентація дебютної платівки The Erised відбулась 9 липня 2016 року в рамках фестивалю Atlas Weekend, а у вересні на – лондонському фестивалі «Hospitality In The Park».

У 2017 році гурт припиняє співпрацю з лейблом Med School і стає незалежним. 22 вересня цього ж року The Erised презентує сингл "Let Me Be", а в грудні їде в тур із гуртом Бумбокс до США.

Склад гурту неодноразово змінювався. Зараз The Erised – це Соня Сухорукова, Данило Марін і Олександр Люлякін. Музиканти вважають такий склад найкращим за весь період існування колективу, і тепер готові представляти Україну в Португалії з піснею "Heroes".


The Erised is an English-language futurepop band. The band is composed of the lead singer Sonia Sukhorukova and three musicians – Oleksandr Liuliakin, Ihor Kyrylenko and Danylo Marin.

The first EP of the band Desire featured 4 tracks and was released in 2015. The band opened Crazzzy Days Festival, performed at the first Hospitality Ukraine party in the history, and had their music played on BBC Radio. British magazines compared The Erized to Jessie Ware, FKA Twigs and Submotion Orchestra while Ukrainian magazines called them “breakthrough of the year”.

The first album of the band called The Erised was presented at Atlas Weekend Festival in Ukraine and at Hospitality In The Park in London in 2016. In 2017, the band released their single Let Me Be and had a tour in the US.

They will perform the song Heroes at the national selection for the Eurovision Song Contest. The song is about making dreams come true by believing in yourself and pursuing your dreams.