Yurcash

Yurcash з піснею "Stop killing Love" боротиметься за право представляти Україну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

Гурт Yurcash заснований в жовтні 2004 році заслуженим артистом України, співаком та композитором Юрієм Юрченком.

У 2006 у світ вийшов перший альбом гурту "Ой!", в якому було чітко окреслено стиль. Тобто, ніякого конкретного стилю. Учасники Yurcash називають свою манеру "інтелігентно-інтелектуальним панк-роком з елементами гумору та сатири, "приправленого" колоритом українського фольклору". До поняття "елементи" включається все, що Yurcash може собі дозволити.

У 2007 році вийшов другий альбом "Менуети. Тюльпани в целАфані!", у якому фольклору вже набагато менше, натомість більше сатири.

У 2010 році за сімейними обставинам гурт залишають Максим Бойко та Роман Дубонос (духова секція). "Звучати ми почали жорсткіше і нахабніше", – зазначили музиканти.

У 2014 році у зв’язку з війною, з морально-етичних принципів музиканти призупиняють творчу діяльність. З 2014 по 2017 рік гурт виступав лише в зоні АТО та військових госпіталях.

З вересня 2017 року гурт поновив свою роботу в новому складі: Юрко "Yurcash" Юрченко (соліст-гітара-іоніка), Юрій "Kondrat" Кондратюк (гітара, бек-вокал), Юрій "Raff" Захарчук (барабани), Артур "Archibald" Макєєв (бас-гітара, бек-вокал).

У 2017 році гурт несподівано для усіх взяв участь у популярному вокальному шоу "Х-Фактор 8". За підсумками шоу, учасники Yurcash стали суперфіналістами та посіли 2 місце. Виступи гурту набули широкого розголосу в Україні й за кордоном. Майже кожен ефір потрапляв до трендів Youtube і набирав величезну кількість переглядів та коментарів.