Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Зіркове Євробачення-2019: які сюрпризи підготували організатори конкурсу

Зіркове Євробачення-2019: які сюрпризи підготували організатори конкурсу

Цього року Євробачення буде справді зірковим. Організатори конкурсу нарешті розповіли, хто із зірок виступить під час інтервал-актів у півфіналах і фіналі Євробачення-2019.

Переможниця минулорічного конкурсу Нетта відкриватиме перший півфінал. 14 травня вона представить глядачам нову версією переможної пісні "Toy" і свій новий сингл.

Також під час інтервал-актів виступатимуть учасники і переможці Євробачення минулих років: Кончіта Вурст (Австрія), Елені Фуейра (Кіпр), Монс Сельмерльов (Швеція), Вєрка Сердючка (Україна), Dana International (Ізраїль) і Галі Атарі (Ізраїль). Організатори придумали особливу колаборацію між зірками – вони виконають супер-хіти конкурсу:

  • Кончіта Вурст заспіває "Heroes" Монса Сельмерльова
  • Монс Сельмерльов виконає "Fuego" Елені Фуейра
  • Елені Фуейра співатиме "Dancing Lasha Tumbai" Вєрки Сердючки
  • Вєрка Сердючка виконає пісню "Toy" Нетти

А потім усі четверо виконавців заспівають разом з Галі Атарі "Hallelujah" – пісню, яка в 1979-му принесла Ізраїлю перешу перемогу в конкурсі.

Але це ще не всі сюрпризи. Переможниця Євробачення-1998 Dana International виступить на сцену конкурсу двічі: в першому півфіналі та фіналі. Які пісні виконає співачка – поки не відомо.

А ще у фіналі глядачі побачать світову зірку кіно – "Диво-жінку" Гал Гадот, щоправда її роль організатори поки залишають у секреті.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.