Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Lake Malawi: більше про представників Чехії на Євробаченні-2019

Lake Malawi: більше про представників Чехії на Євробаченні-2019

Інді-поп-гурт Lake Malawi представлятиме Чехію на Євробаченні-2019. Цього року переможця чеського національного відбору обирали шляхом інтернет-голосування глядачів і міжнародного журі, за результатами якого гурт здобув найбільшу кількістю балів.

У першому півфіналі Євробачення-2019 вони представлять глядачам пісню Friend of a Friend.

Гурт заснував Альберт Черний (Albert Černý) у 2013 році. Від початку створення колектив прагнув стати популярним за межами своєї країни, тож усі пісні вони виконують англійською. Після виходу першого синглу Always June на BBC London, Lake Malawi грали на розігріві перед концертом Thirty Seconds to Mars у Празі в 2014-му. А у 2015 році група виступала на фестивалі The Great Escape в Брайтоні і випустила EP We Are Making Love Again.

Свою конкурсну пісню Lake Malawi представили українським глядачам під час другого півфіналу національного відбору 16 лютого. Перед їхнім виступом ми поспілкувалися з учасниками гурту, і ось що вони розповіли про свою пісню і очікування від Євробачення:

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.