Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Victor Crone: більше про представника Естонії на Євробаченні-2019

Victor Crone: більше про представника Естонії на Євробаченні-2019

Естонію на Євробаченні-2019 представлятиме Віктор Крон (Victor Crone). На сцені конкурсу він виступить у першому півфіналі 14 травня під номером 14.

У фіналі національного відбору Eesti Laul, який проводила естонська телекомпанія Eesti Rahvusringhääling (ERR), цього року змагалися 24 виконавці. Переможця обирали за результатами змішаного голосування міжнародного експертного журі та глядачів у два етапи. Найбільшу кількість балів отримав Віктор Крон і його пісня "Storm".

27-річний співак родом зі шведського міста Естерокер. Віктор виріс у музичній родині: його бабуся – співачка, а дідусь – скрипаль. Коли хлопцю було 12 років, батьки купили йому гітару, відтоді він і почав займатися музикою. У віці 14 років Віктор почав співати і писати власні пісні. Коли хлопцю було 18, він переїхав до Лос-Анджелеса. У 2015-му взяв участь у фестивалі Melodifestivalen, шведському національному відборі на Євробачення. Того ж року випустив свій дебютний сингл "Burning Man".

У 2016 році під час поїздки в Стокгольм Віктор зустрівся з естонським виконавцем, автором пісень і учасником від Естонії на Євробаченні-2015 Стігом Ряста (Stig Rästa). Відтоді розпочалася їхня спільна музична діяльність.

Пісня "Storm" була створена під час одного з візитів Віктора до Естонії. Спершу з’явився текст, а за декілька місяців і музика. Композицію завершии саме тоді, коли розпочався прийом заявок на участь в естонському національному відборі. Тоді Стіг і Віктор вирішили подати її на конкурс і не прогадали.

Співак вважає, що ця композиція відкрита для інтерпретації, а її розуміння залежить від слухача. Зі слів Віктора Крона, пісня "Storm" про такі важливі речі як любов, війна, депресія, ненависть і т. д., але через що би людина не проходила, завжди є кінець і новий початок.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.