Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Азербайджан на Євробаченні-2019 представить Chingiz

Азербайджан на Євробаченні-2019 представить Chingiz

Chingiz із піснею "Truth" представлятиме на Євробаченні-2019 Азербайджан. 28-річний співак і композитор виступить останнім у другому півфіналі 16 травня. Конкурсанта обирав азербайджанський телеканал Ictimai TV шляхом внутрішнього відбору із понад 350 учасників.

Його пісня "Truth" – про нечесні, токсичні відносини. Композиція розповідає історію, в якій один партнер, зраджує іншого, і той опиняється перед складним вибором: прийняти обман або вирватися з помилкових ілюзій. Автор пісні – болгаро-австрійський композитор Борислав Міланов.

Chingiz, справжнє ім’я якого Чінгіз Мустафаєв, народився в Москві. Його родина переїхала в азербайджанське містечко Газах, коли хлопцю було 6. Співати розпочав з 5-річного віку. Навчився грати на гітарі та створювати власні пісні ще в дитинстві. У 13 років переїхав з матір’ю та братом до Баку. Згодом його запросили на прослуховування для азербайджанської версії Pop Idol. Завдяки величезній підтримці журі та глядачів шоу Chingiz переміг у конкурсі, а ця перемога перетворила його на справжню зірку азербайджанської музичної індустрії. В 2011-му брав участь у відбірковому конкурсі на Євробачення і випустив свій дебютний альбом. В 2016 брав участь в українському проекті "Голос країни". Захоплюється іспанською школою гри на гітарі.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.