Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Leonora: більше про представницю Данії на Євробаченні-2019

Leonora: більше про представницю Данії на Євробаченні-2019

Цього року Данію на Євробаченні представлятиме Leonora. У другому півфіналі конкурсу, який відбудеться 16 травня, вона виступить під номером 7.

Співачка перемогла у датському національному відборі Melodi Grand Prix 2019. У фіналі конкурсу змагалися 10 виконавців. Три учасники пройшли до суперфіналу, але перемогу із 42% голосів отримала Leonora та її пісня "Love Is Forever".

На сцені Євробачення-2019 в Тель-Авіві Leonora співатиме чотирма мовами: англійською, французькою, датською та німецькою. На думку співачки, виконання декількома мовами підкреслює основний посил пісні – любов для всіх і назавжди.

20-річна Leonora має безліч нагород, але в основному – у спорті. З семи років вона професійно займається фігурним катанням і тричі виграла чемпіонат Данії, брала участь у чемпіонаті світу серед юніорів й чемпіонаті Північної Європи з фігурного катання. Зараз Leonora працює тренером з фігурного катання та хореографом. Вона більше не займається професійним спортом, а вирішила зосередилася на ще одній своїй пристрасті – музиці. Ще в школі вона почала тренувати голос, грати на гітарі та писати пісні. Співала у шкільному хорі й брала участь у постановках мюзиклів. Зараз Leonora записує власні треки, які, сподівається, увійдуть в її дебютний альбом.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.