Joci Pápai знову представить Угорщину на Євробаченні

Joci Pápai знову представить Угорщину на Євробаченні

Угорщину на Євробаченні-2019 представлятиме Йоці Папай (Joci Pápai) із піснею "Az én apám" ("Мій батько"). Виступ учасника на сцені конкурсу глядачі побачать у першому півфіналі.

Joci Pápai став переможцем конкурсу "A Dal 2019" – угорського національного відбору на Євробачення. За результатами трьох відбіркових турів – двох півфіналів та національного фіналу – співак став лідером глядацького голосування і виборов право представляти свою країну на Євробаченні-2019. Це дало йому змогу повернутись на сцену конкурсу. Вперше Joci Pápai брав участь у Євробаченні у 2017-му в Києві. З піснею "Origo" він у фіналі посів 8 місце.

Пісня "Az én apám" – про важливість турботи і відданості особистим та сімейним відносинам. Батько Йоці мав значний вплив на життєвий вибір співака стати музикантом. Тож не дивно, що конкурсну композицію він присвятив саме йому.

Співак народився у бідній родині, тому його шлях до визнання був не з легких. Писати пісні Йоці почав ще в дитинстві, коли йому було 4 роки. Його батько був керівником великого циганського оркестру, тож хлопець зростав спостерігаючи за тим, як солює тато. Ще змалку Йоці зрозумів, що піде тим же шляхом, що й Папай старший. Це рішення він прийняв тоді, коли у вперше взяв до рук гітару.

Далі були телешоу й шоу талантів, але зірковий прорив так і не відбувся. Він уже був готовий відмовитись від своєї мрії стати популярним артистом і навіть на рік перестав слухати музику. Весь цей розпач і розчарування він виклав у пісні "Origo", яку написав у 2016 році. Але це вже у минулому. Зараз у Йоці Папая є два сольні альбоми. Перший вийшов у 2005 році, а другий – у 2017-му. А завдяки конкурсу Євробачення про нього знає вся Європа.