Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Ісландію на Євробаченні-2019 представить гурт Hatari

Ісландію на Євробаченні-2019 представить гурт Hatari

Група Hatari із піснею "Hatrið mun sigra" ("Ненависть переможе") представлятиме на Євробаченні-2019 Ісландію. Їхній виступ буде 13-м у першом півфіналі конкурсу, який відбудеться 14 травня на сцені Expo Tel Aviv. Окрім учасників гурту на сцені Євробачення будуть три танцюристи.

Гурт переміг у ісландському національному відборі Söngvakeppnin 2019. У конкурсі взяли участь 10 виконавців, а спеціальною гостею фіналу стала представниця Кіпру на Євробаченні-2018 Елені Фуейра.

Hatari – відзначений нагородами індастріал БДСМ анти-капіталістичний анти-істеблішментний техно-антиутопічний гомо-еротичний демонічний бондаж-садо-мазо Icepop танцювальний арт-гурт. Ісландський мультимедійний проект, який прагне розвінчати безжалісну атмосферу повсякденності. Учасники групи стверджують: "Ми не можемо змінити речі, але ми можемо викривати аномію неоліберального суспільства, безглуздість кожної хвилини, проведеної у безплідній гонці, і низьку ціну, за яку людина зараз продає себе все більш відкрито. Ми можемо кричати про наше власне безсилля, кричати від того, що ми ніби у колективному лунатизмі, і благати нашу аудиторію об’єднатися і танцювати. Простіше кажучи, танцюй або помри. Hatari представляє собою осмислене відображення сподівань і безнадійності, влади і репресій, іміджу, індивідуалізму, деспотизму, одночасно викриваючи суперечності, що виникають, коли все перебуває в одній і тій же системі і намагаються боротися проти неї. Hatari – це ми. Ми всі і є Hatari".

Гурт заснований в 2015-му в Рейк’явіку. Їхній стиль у музиці – експериментальний темний ембіентний готичний синт-панк. Візитівка Hatari – скандальні виступи наживо.