Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Учасниця від Греції на Євробаченні-2019 Katerine Duska

Учасниця від Греції на Євробаченні-2019 Katerine Duska

Грецію на Євробаченні-2019 представить Катерін Дуска (Katerine Duska) із піснею "Better Love". Співачка виступить у першому півфіналі під номером 16.

Представника країни цього року обирали шляхом внутрішнього відбору, який проводив грецький мовник ERT.

"Better Love" Катерін Дуска написала спільно з грецьким співаком Леоном Афінським (Leon of Athens) та шотландським виконавцем Девідом Снеддоном (David Sneddon). У пісні йде мова про вічний пошук вищої міри любові – глибокого, безумовного та непримиренного почуття. Свою композицію виконавиця описує як середньотемпову поп-пісню, в якій є пульс, сила і мелодійність.

Музичний стиль Катеріни за звучанням нагадує темні звукові тембри Lykke Li та Jessie Ware, а її фірмовий вокал порівнюють зі співом Amy Winehouse.

Катерін Дуска народилася і виросла у Монреалі (Канада). Вивчала гру на класичній гітарі в музичній академії і співала під керівництвом свого педагога з вокалу, відомої співачки Елені Мелліссідіс, яка і познайомила Катеріну зі світом класичної музики. Майбутня співачка експериментувала із написанням власних пісень ще у підлітковому віці. Далі її родина переїхала до Греції, де Катеріна вивчала право в Університеті Афін, але зрозуміла, що хоче займатися музикою професійно.

У 2016 році вийшов її дебютний альбом "Embodiment", який високо оцінили музичні критики. З тих пір вона співпрацює з багатьма відомими виконавцями і виступає на престижних майданчиках та фестивалях по всій Європі. А її сингл "Fire Away" став офіційних саундтреком до рекламної кампанії на канадському телебаченні.