Gromee feat. Lukas Meijer

Gromee feat. Lukas Meijer (Польща) з піснею "Light Me Up" представлятиме свою країну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

Ім’я Gromee – Анджей Громала, польський діджей, саундпродюсер та сонграйтер. Музикант співпрацює з виконавцями з усього світу, створює пісні, які очолюють хіт-паради на радіо. Деякі з його композицій двічі ставали платиновими. В березні 2018 року Gromee презентував дебютний альбом під назвою «Chapter One». Також брав участь у багатьох музичних фестивалях, поділяв сцену з багатьма відомими музикантами, серед яких: Девід Гетта, Енріке Іглесіас, Мерая Кері та інші.

Лукас Мейєр – шведський рок-музикант, гітарист, співак та композитор. За період музичної кар’єри значну частину часу приділив своєму гурту No Sleep For Lucy. Разом із колективом Лукас співпрацював із Thirty Seconds to Mars, Three Days Grace та багатьма іншими. Одного разу виконавець майже підписав контракт з хокейною командою, але в результаті надав перевагу музичній діяльності.

Під час написання конкурсної пісні «Light Me Up» Анджей та Лукас не мали жодних конфліктів. Вони лише доповнювали ідеї одне одного.