Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Топ-5 найпопулярніших пісень Євробачення-2018

Топ-5 найпопулярніших пісень Євробачення-2018

Більше як два тижні тому відбувся великий фінал Євробачення в Лісабоні. За перемогу боролися 43 учасника, однак до фіналу потрапили лише 26 виконавців. Пропонуємо пригадати пісні, які й досі лунають у європейських чартах.

Цьогорічною рекордсменкою за кількістю переглядів на YouTube стала переможниця конкурсу – Нетта, чиє відео перевищило позначку в 60 мільйонів прослуховувань. А відео виступу на сцені першого півфіналу переглянули понад 16 мільйонів разів.

Представниця Кіпру Елені Фурейра опиняється на другому місці, оскільки її запальний виступ у першому півфіналі переглянуло більше 13 мільйонів користувачів.

Майже 6,5 мільйона переглядів отримало відео вогняного шоу MELOVINа в другому півфіналі. Завдяки цьому виконавець посідає 3 місце.

Понад 5 мільйонів переглядів отримав виступ Міколаса Йозефа (Чехія). Незважаючи на те, що під час першої репетиції співак серйозно пошкодив декілька хребців, єдине, чого він не зміг втілити на сцені – це сальто. Саме через працелюбство Міколас увійшов до 5 найпопулярніших виконавців Євробачення-2018.

П’яте місце за кількістю переглядів делегується представниці Росії Юлії Самойловій, виступ наживо в другому півфіналі якої переглянуло 4,5 мільйона глядачів.   

 

/Катерина Дещенко