Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Результати жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019

Результати жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019

Сьогодні телеканали UA: ПЕРШИЙ та СТБ провели жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019. Отже, 9 і 16 лютого порядок виступів учасників буде таким:

1-й півфінал (9 лютого)

 1. The Hypnotunez
 2. LETAY
 3. VERA KEKELIA
 4. ЦеШо
 5. YUKO
 6. MARUV
 7. Brunettes Shoot Blondes
 8. BAHROMA

2-й півфінал (16 лютого)

 1. Ivan NAVI
 2. ANNA MARIA
 3. KAZKA
 4. КiRA MAZUR
 5. LAUD
 6. KHAYAT
 7. Braii
 8. Freedom jazz

Також сьогодні, за кілька годин до жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019 стало відомо, що одна з учасниць – TAYANNA – прийняла рішення відмовитися від боротьби за право представити Україну. Нагадаємо, це була б третя спроба співачка відправитися на Євробачення. У своїх соцмережах TAYANNA опублікувала таке"Друзi, вітаю! Маю для вас важливе повідомлення. Вчора ввечері я прийняла дуже непросте, але усвідомлене для себе рішення. Цього року я не братиму участь в Національному відборі на Євробачення. Вiрю, що так буде краще для всіх. Сподiваюсь, що ви поставитесь до цього з повагою та розумiнням".

У зв’язку із цим під час жеребкування було оголошено нового виконавця, який візьме участь у Нацвіборі замість TAYANNA – ним став гурт Maruv.

Хто з артистів буде представляти Україну на Євробаченні в Ізраїлі, стане відомо в фіналі Нацвідбору 23 лютого одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 (півфінали) і 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ.

Члени журі: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

Музичний продюсер Національного відбору – Руслан Квінта.

Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула.

Телевізійна зйомка Національного відбору відбуватиметься у столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37.

Квитки можна придбати за посиланнями:

karabas.com/tours/eurovision
concert.ua/uk/events/eurovision