Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Ізраїль обрав ведучих Євробачення-2019

Ізраїль обрав ведучих Євробачення-2019

Ведучими міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019, який цього року проходитиме у Тель-Авіві (Ізраїль), стали: Бар Рафаелі, Ерез Тал, Ассі Азар, та Люсі Айоуб.

Відома міжнародна супермодель Бар Рафаелі (Bar Refaeli) має великий телевізійний досвід. У 2012 році вона заснувала власне шоу «Million Dollar Shooting Star», а в 2013 стала ведучою прямих ефірів ізраїльської версії музичного шоу талантів “X Factor”.

Ерез Тал (Erez Tal) має 25-річний досвід роботи у сфері телерадіомовлення. Він продюсував десять сезонів популярного реаліті-шоу “Big Brother”, а також створив телевізійне ігрове шоу “The Vault”, яке було продано у 23 країнах світу. У 2018 році Ерез Тал був коментатором Євробачення для ізраїльського мовника.

Ассі Азар (Assi Azar) вважається одним із провідних ізраїльських телеведучих і сценаристів. Він був ведучим музичного реаліті-шоу “Rising Star” та національного відбору в Ізраїлі на Євробачення.

Молода та талановита Люсі Айоуб (Lucy Ayoub) стала відомою завдяки своєму блогу на Youtube. На конкурсі Євробачення-2018, який проходив у Лісабоні (Португалія), саме вона оголошувала оцінки журі від Ізраїлю.

Нагадаємо, в жовтні цього року телеканали UA: ПЕРШИЙ і СТБ повідомили про продовження співпраці з проведення національного відбору на Євробачення. Прямі ефіри національного відбору-2019 відбудуться 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ. Музичний продюсер шоу – Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Телевізійна зйомка національного відбору пройде у столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37. Квитки можна придбати за посиланнями: karabas.com/tours/eurovision та concert.ua/uk/events/eurovision