Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Результати жеребкування Євробачення-2019: Україна виступить у першому півфіналі

Результати жеребкування Євробачення-2019: Україна виступить у першому півфіналі

28 січня у Тель-Авіві (Ізраїль) відбулося жеребкування щодо порядку виступів 42 країн-конкурсантів міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019. Учасник, який цього року представлятиме Україну, виступить у першому півфіналі 14 травня 2019 року. 

У першому півфіналі також свою конкурсну пісню заспівають представники Словенії, Сербії, Фінляндії, Естонії, Білорусі, Португалії, Чехії, Сан-Марино, Чорногорії, Ісландії, Грузії, Австралії, Бельгії, Кіпра, Польщі, Угорщини та Греції.

Другий півфінал Євробачення-2019 відбудеться 16 травня. У цей день виступатимуть такі країни: Швейцарія, Албанія, Швеція, Ірландія, Австрія, Молдова, Вірменія, Данія, Румунія, Латвія, Азербайджан, Хорватія, Македонія, Норвегія, Росія, Нідерланди, Литва та Мальта.

Згідно з правилами, країни великої п’ятірки та країна-переможниця Євробачення-2018 (Ізраїль) одразу потрапляють у фінал конкурсу. Проте, для ознайомлення, в ефірі кожного півфіналу глядачам буде показано невеликий уривок з виступу цих країн: Іспанії, Франції та Ізраїля у першому півфіналі, а Німеччини, Італії та Великої Британії – у другому.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору-2019 відбудуться 9, 16 (півфінали) і 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ. У журі конкурсу цього року Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. Музичний продюсер Національного відбору – Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Квитки можна придбати за посиланнями: karabas.com/tours/eurovision та concert.ua/uk/events/eurovision.