Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Гурт KAZKA:

Гурт KAZKA: "Хочемо змінити номер до фіналу нацвідбору"

Учасники нацвідбору на Євробачення-2019 гурт KAZKA планують внести корективи до виступу у фіналі конкурсу. Про це артисти заявили після завершення другого півфіналу.

"Хочемо дещо змінити номер. Ми ще нічого не знаємо, адже готувалися до цього виступу. Я думаю, що найближчим часом наша команда збереться разом. Будемо думати над цим", – розповіла солістка гурту Олександра Зорицька.

У другому півфіналі гурт KAZKA виконав пісню "Apart". Номер отримав схвальні відгуки від суддів. Зокрема, Андрій Данилко підкреслив, що за останній рік конкурсанти виросли у професійному плані. "Ви маєте власну ауру, якої буде достатньо для виступу на Євробаченні", – заявив Данилко.

Журі оцінили конкурсний номер KAZKA у 7 балів, а глядачі віддали артистам 5 балів. Таким чином гурт потрапив до фіналу.

Самі ж учасники запевнили, що своїм виступом у нацвідборі задоволені.

"Як для півфіналу – непогано. Будемо на фінал більше готуватися. У нас з’явилася впевненість. Тож тепер треба боротися, бо у конкурсі залишилися найкращі", – зазначила Олександра Зорицька.

У другому півфіналі змагалися вісім виконавців: Ivan NAVI, ANNA MARIA, KAZKA, KiRA MAZUR, LAUD, KHAYAT, Braii та Freedom jazz. За результатами голосування журі та глядачів, у фінал пройшли Freedom jazz (16 балів), KAZKA (12 балів) та ANNA MARIA (12 балів). Тижнем раніше фіналістами нацвідбору стали MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Вже наступної суботи, 23 лютого, з-поміж шести фіналістів буде визначено ім’я виконавця, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у Тель-Авіві.