Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
KHAYAT – про результати нацвідбору:

KHAYAT – про результати нацвідбору: "Я не очікував такої підтримки"

Учасник нацвідбору на Євробачення-2019 KHAYAT вражений підтримкою глядачів. Про це виконавець заявив одразу після оголошення результатів голосування.

"Не очікував такої підтримки, але, звісно, мав надію. Це саме те, для чого я прийшов на конкурс. Я не прийшов послухати Джамалу, Данилка або Філатова. Я прийшов почути думку людей, з якими хочу спілкуватися надалі, для яких я буду писати музику. А суб’єктивізм – це не для мене", – зазначив співак.

У другому півфіналі нацвідбору KHAYAT виконав авторську пісню "Ever", та суддям до душі вона не припала. Зокрема, на думку Андрія Данилка, ця конкурсна композиція не підходить для Євробачення. Джамалі ж у пісні забракло динаміки. У підсумку від журі KHAYAT отримав 2 бали, натомість глядачі віддали йому 6 балів. Таким чином, у турнірній таблиці KHAYAT опинився на 5 сходинці.

У другому півфіналі змагалися вісім виконавців: Ivan NAVI, ANNA MARIA, KAZKA, KiRA MAZUR, LAUD, KHAYAT, Braii та Freedom jazz. За результатами голосування журі та глядачів, у фінал пройшли Freedom Jazz (16 балів), KAZKA (12 балів) та ANNA MARIA (12 балів). Тижнем раніше фіналістами нацвідбору стали MARUV, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

Вже наступної суботи, 23 лютого, з-поміж шести фіналістів буде визначено ім’я виконавця, який представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у Тель-Авіві.