Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Кіпр на Євробаченні-2019 представлятиме співачка Tamta

Кіпр на Євробаченні-2019 представлятиме співачка Tamta

Cпівачка Tamta із піснею "Replay" представить Кіпр на Євробаченні-2019. На сцені пісенного конкурсу вона виступить у першому півфіналі.

Автором композиції є Alex P. (Алекс Папаконстантину). Минулоріч на Євробаченні в Лісабоні представниця Кіпру Eleni Foureira із його піснею "Fuego" посіла друге місце. Постановкою номера для Tamta займатиметься всесвітньо відома хореограф Sacha Jean-Baptiste, яка має чималий досвід роботи з учасниками Євробачення від Вірменії, Кіпру, Грузії, Литви і Болгарії.

Нещодавно співачка перезентувала відео на свою конкурсну пісню:

Tamta народилася та виросла у Грузії, а у 21-річному віці переїхала до Греції. Там і розпочалася її активна музична кар’єра. Співачка посіла друге місце у талант-шоу "Super Idol Greece". Згодом випустила пісню "Eisai To Allo Mou Miso", яка очолила хід-паради країни. Наразі виконавиця вважається однією з найуспішніших у грецькій поп-індустрії. На її рахунку чотири студійні альбоми.

Взяти участь у Євробаченні – давня мрія співачки. Вперше про це Tamta заявила у 2008 році. До речі, із пропозицією виступити на Євробаченні-2019 до співачки зверталися як Греція, так і Кіпр.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення пройде в Тель-Авіві (Ізраїль). Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.