Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Srbuk представить Вірменію на Євробаченні-2019

Srbuk представить Вірменію на Євробаченні-2019

Вірменія стала першою країною, яка обрала свого представника на Євробачення-2019. Точніше представницю – співачку Srbuk.

Цьогоріч творча група національного мовника Вірменії провела внутрішній відбір виконавця. Пісню, з якою Srbuk підкорюватиме головну музичну сцену Європи, поки що не презентували, її обиратимуть на конкурсі.

Srbuk – сценічне ім’я Србуї Саргсян. Народилась 1994 року в Єревані. Навчалася в Єреванській державній консерваторії імені Комітаса, де вивчила гру на кануні. Професійна кар’єра Srbuk розпочалася в 2010-му, коли вона посіла друге місце в дебютному сезоні шоу Х-Фактор Вірменія. Співачка почала давати концерти і створила власну групу Allusion. З часом група стала однією з найпопулярніших в країні.

В 2016-му Srbuk випустила свій дебютний сингл "Yete Karogh Es", продюсером якого став представник Вірменії на Євробаченні-2014 Aram MP3. Через два роки взяла участь в українському шоу "Голос країни", де потрапила до команди Потапа.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в конкурсі візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.