Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Eliot представить Бельгію на Євробаченні-2019

Eliot представить Бельгію на Євробаченні-2019

Бельгію на Євробаченні-2019 представлятиме 18-річний співак Eliot з піснею "Wake Up". Бельгійський національний мовник RTBF обирав учасника шляхом внутрішнього відбору.

Автором конкурсної композиції став Pierre Dumoulin, а постановкою номера для Євробачення-2019 займатиметься Jean-Jacque Marotte. Перший є співавтором пісні "City Lights", з якою учасниця від Бельгії Blanche зайняла четверте місце у фіналі Євробачення в Києві, а другий – режисером-постановником її номера.

Eliot родом з бельгійського міста Монс, де навчається в Saint-Stanislas College. Попри юний вік, співак пише музику вже близько 10 років. Спершу надихався піснями у стилі поп-рок та британськими баладами, але тепер каже, що відкритий до експериментів і хотів би розвинути свій власний музичний стиль. Популярність прийшла до співака в 2018-му після участі у шоу The Voice Belgique, яке він покинув на стадії прямих ефірів.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.