Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Білорусь на Євробаченні-2019 представить ZENA

Білорусь на Євробаченні-2019 представить ZENA

Білорусь на Євробаченні-2019 представить ZENA з піснею "Like It". Вона виступатиме в першому півфіналі 14 травня.

16-річна співачка перемогла у національному відборі, який проводив білоруський мовник BTRC. Цього року в ньому взяли участь 113 виконавців. Але до фіналу потрапили лише десять учасників. Переможця обирало професійне журі. За результатами голосування ZENA отримала 69 балів із 70-ти можливих.

Продюсером співачки є російский композитор Віктор Дробиш – автор пісні Party For Everybody, з якою представниці Росії Buranovskiye Babushki посіли 2-ге місце на Євробаченні-2012 в Баку (Азербайджан). Він брав участь і в роботі над композицією "Like It", з якою ZENA представить свою країну в Тель-Авіві.

Попри юний вік ZENA (Зінаїда Купріянович) вже має чималий музичний досвід. У творчому доробку співачки більше двадцяти пісень і десять музичних відео. Окрім того, в неї є багато нагород, у тому числі й Гран-прі Спеціального фонду Президента Республіки Білорусь. ZENA двічі ставала фіналісткою національних відборів на Дитяче Євробачення, а в 2018-му навіть була ведучою конкурсу. Зараз дівчина навчається в Академії популярної музики Ігоря Крутого.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.