Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Ото Немсадзе представить на Євробаченні-2019 Грузію

Ото Немсадзе представить на Євробаченні-2019 Грузію

Ото Немсадзе (Oto Nemsadze) з піснею "Sul tsin iare (Go Ahead)" представить Грузію на Євробаченні-2019. Він виступатиме у першому півфіналі конкурсу.

Співак переміг у національному відборі, який цього року відбувався у форматі телевізійного шоу Idol. В ньому взяли участь десять виконавців, яких відбирало професійне журі. Протягом шести тижнів учасники змагалися за право представляти свою країну на Євробаченні-2019. У фінал потрапили чотири конкурсанти: Джорджі Накашидзе, Ліза Каландадзе, Ото Немсадзе та Георгій Пруїдзе. Переможця обирали за результатами голосування глядачів. Найбільше – 44,13% з 234,383 голосів – отримав Ото Немсадзе.

Автором конкурсної пісні є Роман Гіоргадзе. З 2007 року він бере активну участь у грузинських національних відборах на Євробачення як аранжувальник і звукорежисер. Його композицію "Sul tsin iare" у фіналі грузинського національного відбору заспівали два учасники: Ото Немсадзе та Георгій Пруїдзе. До речі, текст пісні містить традиційний грузинський фольклорний приспів.

Ото Немсадзе родом з грузинського міста Горі. Ще в дитинстві співак опанував гру на гітарі і піаніно. Дебютував на сцені в 2010-му, коли переміг у шоу Geostar. Після проекту створив свій джаз-бенд. Згодом співак переміг в українсько-грузинському телевізійному проекті "10+10", де був у парі зі співачкою Марієттою. В 2013-му Ото став учасником українського шоу "Голос країни", де у суперфіналі посів друге місце. Того ж року він випустив свій дебютний альбом і дав перший сольний концерт. В 2015-му був одним із членів журі грузинського національного відбору на Дитяче Євробачення. В 2017-му брав участь у нацвідборі на Євробачення в складі групи Limbo.