Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Хорватію на Євробаченні-2019 представить Roko

Хорватію на Євробаченні-2019 представить Roko

Дев’ятнадцятирічний співак Roko (Roko Blažević) представлятиме Хорватію на Євробаченні-2019. У другому півфіналі він виступить під номером 10.

Roko став переможцем хорватського національного відбору – фестивалю "Dora", який щороку з моменту дебюту країни у конкурсі в 1993-му проводить місцевий мовник HRT. Цьогоріч у фестивалі взяли участь 16 виконавців. Переможця обирали шляхом змішаного голосування експертів і глядачів. Найбільшу кількість балів отримав Roko та його пісня "The Dream".

Композицію для конкурсу написали Жак Ходек (Jacques Houdek) – представник Хоратії на Євробаченні-2017 та Чарлі Мейсон (Charlie Mason) – автор переможної пісні "Rise Like a Phoenix", з якою представниця Австрії Кончіта Вурст здобула перемогу на Євробаченні-2014. "The Dream" – пісня про вічну боротьбу добра і зла.

Roko народився 10 березня 2000 року в місті Спліт, де навчається в гімназії Марко Марулича. Виріс у музичній родині. Окрім співу Роко грає на фортепіано і органі. Свою музичну кар’єру розпочав в юному віці, а відомим став завдяки участі у багатьох національних та міжнародних фестивалях і музичних реаліті-шоу. У 2018 році він був учасником шоу "Zvijezde", де його наставником був Жак Ходек (Jacques Houdek). Саме він і запропонував Roko взяти участь у національному відборі на Євробачення.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.