Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Євробачення-2019: представниця Австрії PÆNDA

Євробачення-2019: представниця Австрії PÆNDA

Співачка PÆNDA з піснею "Limits" представлятиме на Євробаченні-2019 Австрію. Вона виступить у другому півфіналі, 16 травня, під номером 9.

Цьогоріч австрійський мовник ORF обирав представника на Євробачення шляхом внутрішнього відбору. На думку керівництва телекомпанії, з PÆNDA Австрія зможе показати Європі свою сучасну та потужну музику.

"Limits" – пісня з останнього альбому співачки "Evolution II", презентація якого відбудеться 26 квітня. Вона про тиск, який здійснює суспільство на людину і про те, що варто окреслити свої межі, аби почуватися вільно.

31-річна співачка PÆNDA, справжнє ім’я якої Габріела Хорн, родом з австрійського міста Штирія. У віці 14 років вона написала свої перші пісні, а також навчилася грати на гітарі та фортепіано. Коли з’ясувалося, що музика для неї – не просто хобі, Габріела переїхала до Відня, щоб професійно займатися джазоним та естрадним вокалом. Після участі у декількох музичних проектах, в 2015 році PÆNDA розпочала свою сольну кар’єру. Як самостійна виконавиця, вона не лише пише музику і тексти, а й продюсує власні треки. У своїй творчості PÆNDA поєднує електроніку, хіп-хоп, поп-музику і техно, експериментує зі звучанням та руйнує кордони між андеграундом й мейнстрімом у музиці.

64-ий міжнародний пісенний конкурс Євробачення відбудеться в Тель-Авіві (Ізраїль). Участь в ньому візьмуть представники із 41 країни. Півфінали відбудуться 14 та 16 травня, фінал – 18 травня.