Тіна Кароль повертається на Євробачення

Тіна Кароль повертається на Євробачення

Тіна Кароль повертається на Євробачення в ролі журі національного відбору. Конкурсантів вона оцінюватиме разом з Андрієм Данилком.

У 2006 році Тіна Кароль представляла Україну на Євробаченні в Афінах, де посіла 7 місце. Понад 15 років вона займається активною музичною діяльністю: є суддею вокальних проєктів, випустила 11 альбомів, 35 кліпів і 3 музичних фільми. А ще на її рахунку 11 концертних сольних турів.

Співачка каже, що всім своїм досвідом і знаннями готова підтримати конкурсантів і відкрити нові горизонти їхнього таланту.

"Ми обираємо того, хто представлятиме країну, але не треба забувати, що потім артист до неї повертається. Завдання артиста – гідно виступити на конкурсі, а після – стати справжньою зіркою у своїй країні. У всьому й завжди потрібно прагнути перемогти, але не варто нікого бичувати, якщо результат інший. Однозначно ми співоча нація, уміємо створювати музику світового рівня. Я точно проти того, щоб ставити перед творчими людьми спортивні нормативи й стирати їхню особистість бажанням золотої медалі. У підсумку довгого творчого шляху завжди перемагає музика. Разом ми пишемо історію вже сьогодні", – прокоментувала Тіна Кароль.

Прямі ефіри національного відбору на Євробачення-2020 відбудуться 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал). Їх одночасно показуватимуть СТБ і суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ.