Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Віталій Дроздов став третім суддею нацвідбору на Євробачення-2020

Віталій Дроздов став третім суддею нацвідбору на Євробачення-2020

Третім суддею Національного відбору на Євробачення-2020 став генеральний продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа» та генеральний директор «Хіт ФМ» Віталій Дроздов.

В українській музичній індустрії він давно визнаний одним із найкращих експертів. Багато років Віталій утримує на лідерській позиції радіостанцію «Хіт ФМ», є членом журі великих музичних премій в Україні і бере участь у важливих для української музики подіях.

«Я дуже ціную, що мені довірили стати частиною професійного журі національного відбору на Євробачення-2020. Сподіваюся, що мій майже 30-річний досвід роботи на радіо буде корисним при виборі саме тієї пісні і того артиста, які зможуть зачепити масову європейську аудиторію. Україна – одна з найсильніших музичних країн в Європі на сьогодні. І для мене ідеальний представник України на Євробаченні – це артист з яскравим образом, з вираженим мелодизмом, сучасною подачею і аранжуванням. Серед всього музичного матеріалу, представленого півфіналістами відбору, я буду шукати пісню-«ракету», яка зможе запам’ятатися глядачам буквально з першого разу», – коментує Віталій Дроздов.

Разом із ним за суддівським столом працюватимуть Андрій Данилко і Тіна Кароль.

Прямі ефіри конкурсу пройдуть 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ.

Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула.