Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Фінал нацвідбору на Євробачення-2020: де дивитися й слухати

Фінал нацвідбору на Євробачення-2020: де дивитися й слухати

Фінал національного відбору учасника від України на міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться вже цієї суботи, 22 лютого, о 19:00. Суспільне мовлення транслюватиме шоу наживо на всіх платформах: телебаченні, діджитал та радіо.

Побачити прямий ефір нацвідбору на Євробачення-2020 глядачі зможуть на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА, а також через мобільний застосунок suspilne.tv.

Суспільне радіо транслюватиме шоу на хвилях першого каналу – UA: Українське радіо, та другого – UA: Радіо Промінь, а також у мобільному застосунку suspilne.radio.

Також національний відбір покажуть онлайн-платформи Суспільного: фейсбук-сторінки Суспільного мовлення, зокрема й спеціальна сторінка Євробачення, а також ютуб-канал UA: ПЕРШИЙ:

За результатами жеребкування учасники виступатимуть у такій послідовності:

1 – KRUTЬ з піснею «99»
2 – JERRY HEIL з піснею «Vegan»
3 – Go_A з піснею «Solovey»
4 – David Axelrod із піснею «Horizon»
5 – KHAYAT з піснею «Call For Love»
6 – TVORCHI з піснею «Bonfire»

Обрати представника від України на Євробачення-2020 глядачі зможуть за правилами голосування. Результати голосування глядачів (50%) і суддів (50%) додадуть і за підсумками сформують рейтингову таблицю. Якщо два або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то перевагу матиме той, хто отримав більшу кількість балів від глядачів.

Запрошеними зірками фіналу національного відбору на Євробачення-2020 будуть Джамала, Тіна Кароль та Verka Serduchka.

Усе найцікавіше, що залишилося поза ефіром, ми показуємо у Щоденниках, влогах та бекстейджах національного відбору.