Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
На Євробачення-2021 артисти повинні представити нову пісню

На Євробачення-2021 артисти повинні представити нову пісню

Для участі у Євробаченні-2021 конкурсантам потрібно буде записати нові пісні. Про це повідомили у Європейській мовній спілці. Наразі організатори просуватимуть учасників Євробачення-2020 та їхні пісні на своїх платформах.

«Європейська мовна спілка та її члени зараз вивчають альтернативне програмування, не у форматі змагання, щоб об’єднати та розважити аудиторію по всій Європі в ці складні часи. Ми маємо намір за допомогою цього програмування, а також на наших інтернет-платформах у найближчі місяці популяризувати виконавців та пісні, які були обрані на Євробачення-2020», – йдеться в офіційній заяві ЄМС.

У заяві також зазначено, що, відповідно до правил Євробачення, пісні Євробачення-2020 не можуть брати участь у змаганнях наступного року. Тож суспільні мовники на власний розсуд мають вирішити, чи представлятиме країну цьогорічний учасник, чи потрібно обирати нового.

Нагадаємо, 18 березня міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 офіційно скасували через поширення коронавірусу. UA: Суспільне мовлення заявило, що гурт Go_A представлятиме Україну на Євробаченні 2021 року.

Фото: Анастасія Мантач