Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Домашні концерти зірок Євробачення

Домашні концерти зірок Євробачення

Поки ми з вами залишаємося вдома, організатори Євробачення придумали альтернативний варіант прямоефірного концерту – Домашні концерти Євробачення. Побачити їх можна буде на офіційному YouTube-каналі конкурсу щоп’ятниці з 3 квітня.

У кожному епізоді Домашніх концертів Євробачення будуть представлені кілька артистів, які протягом багатьох років були частиною родини Євробачення, а також виконавці, які були заявлені на участь у 2020-му. Кожен артист виконає свою власну пісню та кавер-версію іншого хіта Євробачення.

У першому епізоді ми побачимо Райана О’Шонессі з Ірландії. Він представляв свою країну на Євробаченні-2018 у Лісабоні. За попередньою інформацією представники від України гурт Go_A візьмуть участь у Домашніх концертах Євробачення в травні.

Обиратимуть кавер-пісні голосуванням у соціальних мережах: Facebook, Instagram та Twitter – запропонувавши чотири можливі варіанти, які визначить сам виконавець. Українці також зможуть проголосувати за пісню, яку виконає гурт Go_A.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення-2020 офіційно скасували через поширення коронавірусу. Відповідне рішення Європейська мовна спілка ухвалила 18 березня.